Про пігменти

Що таке пігменти для макіяжу?

Це ті ж тіні для повік, але в розсипчастому вигляді, часто дуже яскраві і сяючі.

Вони безпечні для здоров’я?

Вся наша продукція пройшла перевірку на відмінно і повністю безпечна для здоров’я.

Тестування косметики на тваринах

Крім того бренд Baharat є членом міжнародної організації PETA за етичне поводження з тваринами. І ми офіційно заявляємо, що наші пігменти не тестуються на тваринах!

Підтвердження з сайту PETA.

Пігменти існують вже довгий час. Здебільшого, вони не є новими для ринку, немає необхідності випробовувати пігмент на людях або тварин. Вони були перевірені раніше безліч разів на безпеку. Ми підтверджуємо, що продаються нами пігменти не випробовувались на тваринах в косметичних цілях нашими постачальниками з 31.12.1990.
Аналіз безпеки, виконаний акредитованою лабораторією наших постачальників здійснений, щоб переконатися, що вони не містять небажаних продуктів або важких металів, які можуть створити проблеми безпеки. Органічні (FD & C і D & C) барвники і пігменти виробляються шляхом хімічного синтезу і не виробляються з інгредієнтів тваринного походження.

Наші постачальники з США підтверджують, що компанія строго дотримується правил про джерело сировини, яке не піддавалося випробовуванням на будь-яких тваринах. Ніяких випробувань на тваринах не проводилося за нашою ініціативою або постачальників, ні сторонами, над якими постачальники здійснюють ефективний контроль.

Зразок аналізу продукту від наших постачальників:
Аналіз

Який склад пігментів для макіяжу?

У складі наших пігментів використовується: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxide, Manganese Violet, Ultramarine Blue, Mica, Tin Oxide, Silica, Bismuth Oxychlorid, Ferric Ferrocyanide, Calcium Sodium Borosilicate, Chromium Oxide Green, Calcium Stearate, Boron Nitridе, Carmine.
Склад може змінюватися в залежності від відтінку, адже у кожного кольору він індивідуальний.

Чим відрізняються кремові тіні від пігментів?

Це два абсолютно різні продукти. Кремові тіні – це тіні для очей у вигляді крему або мусу, які легко наносяться і просто тушуються, мають високу стійкість і можуть використовуватися як сольно, так і в якості бази під сухі тіні / пігменти. Пігмент – розсипчастий сухий продукт, часто має дуже яскраві і сяючі кольори, що вимагають під себе підкладку (базу) і деякі навички в нанесенні.

Нанесення пігментів

Як їх наносити?

Голе повіко – це найгірший варіант для пігментів. Їм нема за що «зачепитися» і половина залишиться або під очима, або осиплеться по всьому обличчю.
Виходячи з цього, ми розуміємо що нам потрібна «база» або «підкладка». На ній пігмент проявиться, віддасть весь свій колір і буде триматися до останнього. За базу ми рекомендуємо використовувати:
1. Кремові тіні Baharat;
2. Консіллер або тональний крем;
3. Олівець для очей;
4. Гелева підводка.
Ще одне важлива правило: не розтирати і не розмазувати пігмент по віку, а як би набивати і нашаровувати його.
Наносити пігменти в якості тіней найкраще на базу або ж підкладку у вигляді розтушованого олівця або кремових тіней Baharat, якими ми попередньо створюємо форму нашого макіяжу очей.
Пігмент потрібно наносити вбиваючими рухами, щоб уникнути осипання розсипчастого продукту.

Чим їх наносити?

Ми радимо наносити пігменти спеціальної пензлем Baharat з силіконовим аплікатором, завдяки зручній формі з нього нічого не осиплеться під очі і пігмент буде добре нашаровуватися.
Також можна нанести пігменти просто набиваючи продукт пальцем, використовуючи плоский натуральний пензлик або навіть пухнасту для розтушовування. Кому що більше подобається і з часом кожен знаходить зручний для себе метод.

Можна наносити без бази?

При бажанні, звісно, можна обійтися без бази. У такому випадку варто віддати перевагу відтінкам дрібного помолу і наносити їх пальцем прямо на повіки. Якщо до цього на повіки нанести маленьку крапельку тонального крему, то ось вам вже і легка підкладка 😉
В цьому випадку пігмент буде трохи приглушеним і не таким стійким.

Шоу-рум

Де можна подивитися ваші продукти вживу?

Нашу продукцію ви можете подивитися, протестувати і придбати на місці в школі Наталії Найди. Адреса: м.Київ, бульвар Шевченка 1, за вказівниками NBTEAM.

Де я можу подивитися як пігменти виглядають в макіяжі?

У нас є макіяж з кожним відтінком авторства Анни Топчій. Побачити їх ви можете просто натиснувши на потрібний відтінок в каталозі.

Доставка і оплата

Як зробити замовлення?

Будь-яким зручним для вас способом. Ви можете оформити замовлення на сайті, написати нам в акаунт Instagram або Viber, а можна зателефонувати.
Ми надішлемо Вам номер карти для оплати і як тільки вона надійде до нас – замовлення відправляється.

Як відбувається доставка замовлення?

На даний момент ми працюємо тільки з Новою Поштою для доставки замовлень по Україні та з Укрпошта для відправки міжнародних замовлень. Термін доставки складає 1-2 дня. Більш детально можна почитати в розділі Доставка.

Можна оплатити замовлення наложеним платежем?

Ні, ми працюємо тільки по 100% передоплаті в зв’язку з випадками недобросовісних покупців.
Ми цінуємо нашу репутацію і для нас вона все. Ми ніколи не дозволимо собі підірвати Вашу довіру, тому Ви можете прочитати відгуки про нас в нашому акаунті Instagram. Як це зробити детально описано в розділі Відгуки.

У вас є міжнародна доставка?

Звичайно! Ми відправляємо наші пігменти по всьому світу! Доставка коштує всього від 12 $, а посилка доходить вже за 7-10 днів.

Як я можу оплатити міжнародне замовлення?

Ви можете оплатити замовлення з іншої країни онлайн за допомогою Western Union або TransferWise і ми одразу вам надішлемо.