Способи нанесення пігментів

Спеціальний пензлик для пігментів

Можна скільки завгодно розмірковувати як же легше наносити пігмент - пальцем, вологим пензлем, але зробити це простіше, ніж спеціальним пензлем для пігментів просто неможливо! Лише наберіть потрібну кількість пігменту на пензль, нанесіть на повіку аплікативноми рухами і вуа-ля! Придбати можна тут.

Нанести на кремові тіні
Дуже простий метод! Зараз майже у кожної дівчини в косметичці є такий продукт, його люблять за легкість в застосуванні, пластичність і чудове розтушування. Пігмент легко чіпляється на них і прекрасно розкриває колір, забезпечуючи стійкість макіяжу на весь день. Придбати можна тут
Нанести на гелеву підводку

Найстійкіший і найнадійніший метод. За допомогою гелевої підводки ви повністю "вичавите" з пігменту колір, він нікуди не зникне, поки ви самі цього не захочете своєю змивкою для водостійкого макіяжу. Однак, без попередньої підготовки такої спосіб буде важкуватий для новачка, тому що працювати підводкою потрібно дуже швидко, поки вона ще липка і пластична.

На клей для глітера

У випадку клею для глітера, який відносно недавно почав користуватися величезною популярністю у візажистів, все дуже просто. На вже готовий макіяж, який ви хочете підкреслити і виділити за допомогою пігменту, ви можете нанести в потрібне місце крапельку засібу і зверху наносити ваш улюблений відтінок. Готовий макіяж він не зіпсує, але й пігмент "прилипне".