Baharat – Cosmetics

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою

Ми збираємо інформацію яку ви надаєте у формі замовлення, також ваша IP адреса, гаджет та країна з якої ви відвідуєте сайт. Всі ці дані потрібні для оброблення вашого замовлення та нашої статистики.

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, ми збираємо дані зазначені в формі коментаря, а також IP адреса відвідувача і дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Анонімізувати рядок створювана з вашої адреси email ( “хеш”) може надаватися сервісу Gravatar, щоб визначити чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gravatar доступна тут: https://automattic.com/privacy/. Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видимим публічно в контексті вашого коментаря.

Медіафайли

Якщо ви зареєстрований користувач і завантажуєте фотографії на сайт, вам можливо слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF, так як вони можуть містити дані вашого місця розташування по GPS. Відвідувачі можуть отримати цю інформацію скачавши зображення з сайту.

Форми контактів

Якщо відвідувач робить замовлення на сайті, ми збираємо дані зазначені в формі замовлення, а також IP адреса відвідувача і дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Кукі

Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті, ви можете включити збереження вашого імені, адреси email і веб в куки. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці кукі зберігаються протягом одного року.

Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви ввійдете в неї, ми встановимо тимчасовий куки для визначення підтримки куки вашим браузером, куки не містить ніякої особистої інформації і віддаляється при закритті вашого браузера.

При вході в обліковий запис ми також встановлюємо кілька куки з даними входу і настройками екрану. Кукі входу зберігаються протягом двох днів, куки з настройками екрану – рік. Якщо ви виберете можливість “Запам’ятати мене”, дані про вхід будуть зберігатися протягом двох тижнів. При виході з облікового запису куки входу будуть видалені.

При редагуванні або публікації статті в браузері буде збережений додатковий куки, він не містить персональних даних і містить тільки ID записи відредагованою вами, закінчується через 1 день.

Вбудований вміст інших вебсайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудовується вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), Подібне вміст поводиться так само, як якби відвідувач зайшов на інший сайт.

Ці сайти можуть збирати ваші дані, використовувати куки, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною і стежити за вашим взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взвімодействія якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика

Якщо відвідувач знаходиться на цьому сайті, то плагін Google Analytics збирає інформацію про вашу IP адресу, пристрої, країну і яку сторінку конкретно цього сайту ви відвідуєте.

З ким ми ділимося вашими даними

Всі дані використовуються тільки для статистики і тільки для нас.

Як довго ми зберігаємо ваші дані

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар і його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати і схвалювати наступні коментарі автоматично, замість розміщення їх в чергу на схвалення.

Для користувачів з реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують в своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити свою інформацію з профілю в будь-який час (крім імені користувача). Адміністрація веб також може бачити і змінювати цю інформацію.

Які у вас права на ваші дані

При наявності облікового запису на сайті або якщо ви залишали коментарі, то ви можете запросити файл експорту персональних даних, які ми зберегли про вас, включаючи надані вами дані. Ви також можете вимагати видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, згідно із законом або цілях безпеки. Якщо ви не зареєстровані на сайті, то напишіть нам з проханням видалити всі дані і ми надішлемо вам підтвердження.

Куди ми відправляємо ваші дані

Коментарі користувачів можуть перевірятися автоматичним сервісом визначення спаму.

Як ми захищаємо ваші дані

Всі дані зберігаються на сервері нашого хостингу, крім того використовуються плагіни захисту, такі як iThemes Security.

Які приймаються процедури проти злому даних

Проти злому використовується вбудовані сервіси нашого хостингу, а також використовуються плагіни захисту, такі як iThemes Security.

Від яких третіх сторін ми отримуємо дані

Ми отримуємо дані від Google Analytics якщо відвідувач знаходиться на нашому сайті, то плагін Google Analytics збирає інформацію про вашу IP адресу, пристрої, країну і яку сторінку конкретно цього сайту ви відвідуєте.